Polska, talar, 1628

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, talar, 1628

Polska, talar, 1628

Cena wylicytowana: 4 600 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:08:20
67284
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, talar, 1628, Bydgoszcz, Aw: Popiersie w prawo, poniżej herb Półkozic w tarczy i napis wokoło... PRVS MA; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28.30 g, patyna
Literatura: Dostych 28.3.07 (R5), Dav. 4316, Tyszkiewicz 6 mk

Cena końcowa: 4 600 zł
Cena wywoławcza: 3 000 zł
Cena szacunkowa: 5 000 zł
Ilość odsłon: 517

1)  4 600 zł
2)  4 500 zł
3)  4 300 zł
4)  3 300 zł
5)  3 100 zł
6)  3 000 zł