Polska, trojak, 1586

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, trojak, 1586

Polska, trojak, 1586

Cena wylicytowana: 1 250 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 21:03:40
133666
Opis: Polska - Stefan Batory 1576-1586 - monety koronne, trojak, 1586, Olkusz, odmiana z ligaturą NH na końcu napisu otokowego na awersie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki
Literatura: Iger O.86.2.a (R2)

Cena końcowa: 1 250 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 305

1)  1 250 zł
2)  1 200 zł
3)  1 100 zł
4)  320 zł
5)  310 zł
6)  240 zł
7)  190 zł
8)  180 zł