Polska, półgrosz, 1559
Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, półgrosz, 1559
Cena wylicytowana: 85 zł
133308
Opis: |
Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1559, Wilno, końcówka napisu L/LITVA |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ładny |
Cesnulis-Ivanauskas 4SA87-24 |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 157
1) 85 zł
2) 80 zł
3) 48 zł
min |