Polska, kwartnik ruski

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne
Polska, kwartnik ruski

Polska, kwartnik ruski

Cena wylicytowana: 460 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 20:52:00
132498
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, kwartnik ruski, Aw: Orzeł heraldyczny, WLADISLAVS REX, Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku MONETA RVSSIE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kop. 3065 (R4), Крижанівський 7, Gum.H. 421, Gum.P. 522, Kubiak 66-69

Cena końcowa: 460 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 565

1)  460 zł
2)  450 zł
3)  430 zł
4)  310 zł
5)  280 zł
6)  260 zł
7)  240 zł
8)  220 zł
9)  220 zł
10)  200 zł
11)  190 zł
12)  145 zł
13)  135 zł
14)  125 zł
15)  120 zł