Cesarstwo Rzymskie, denar, 207

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 20:37:20
133597
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Geta 209-212 - jako cezar 198-209, denar, 207, Rzym, Aw: Popiersie Gety w prawo, P SEPTIMIVS GETA CAES; Rw: Minerwa stojąca w lewo, trzymająca tarczę opartą na ziemi oraz włócznię, PONTIF COS
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.25 g, bardzo ładnie zachowany, patyna
Literatura: RIC 34b

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 202

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  300 zł