Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 71

Monety antyczne, średniowieczne, Polskie oraz zagraniczne

Cena wylicytowana: 860 zł
Aukcja zakończyła się 15-12-2016 20:36:00
133600
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Wespazjan 69-79, sestercja, 71, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, IMP CAES VESPASIAN AVG P M TR P P P COS III; Rw: Roma stojąca w lewo, trzymająca Wiktorię i berło, po lewej ROMA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26.61 g, przyzwoicie zachowany, zielona patyna
Literatura: RIC 190

Cena końcowa: 860 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 498

1)  860 zł
2)  840 zł
3)  760 zł