Szwecja, Karol VIII - medal z serii królewskiej, XIX wiek

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:28:20
131224
Opis: Szwecja, Karol VIII - medal z serii królewskiej, XIX wiek, Aw: Popiersie króla w prawo, CAROLVS VIII SVEC ET NORV REX, u dołu sygnatura I.C.H.; Rw: Napis w 9 rzędach CANVTI BONDE EQ. AVR. F. C. 1448. CIVIBYS ET CHRISTIERNO R. D. TVMVLTVANTIBVS BIS PROFVGVS. M. 1470.
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź 33 mm, 14.51 g, pięknie zachowany
Literatura: Hildebrand 37

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 415

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  95 zł
4)  75 zł
5)  70 zł
6)  65 zł