Niemcy, 2/3 talara, 1833

Niemcy, 2/3 talara, 1833

Niemcy, 2/3 talara, 1833

Cena wylicytowana: 320 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:07:00
131236
Opis: Niemcy - Hanower - Wilhelm IV 1830-1837, 2/3 talara, 1833, Hannover
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: resztki połysku menniczego, delikatna patyna
Literatura: Welter 3049

Cena końcowa: 320 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 928

1)  320 zł
2)  310 zł
3)  300 zł
4)  280 zł
5)  240 zł
6)  170 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  150 zł
10)  145 zł
11)  130 zł