Siedmiogród, trojak, 1605

Siedmiogród, trojak, 1605

Siedmiogród, trojak, 1605

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:24:40
131251
Opis: Siedmiogród - Stefan Bocskai 1604-1606, trojak, 1605
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Resch nie notuje takiej odmiany

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 491

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  400 zł
4)  320 zł
5)  180 zł