Rosja, rubel, 1901 (Ф•З)

Rosja, rubel, 1901 (Ф•З)

Rosja, rubel, 1901 (Ф•З)

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:23:20
131346
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1901 (Ф•З), Petersburg, mniejsza głowa cara
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Adrianov 1901б, Bitkin 53, Kazakov 225

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 177

1)  190 zł
2)  185 zł
3)  180 zł
4)  160 zł
5)  150 zł
6)  135 zł
7)  120 zł