Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1844 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 22:15:00
131395
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1844 СПБ КБ, Petersburg, cyfry 44 w dacie zamknięte, w ЗОЛОТНИКА litera K z zagiętą nóżką
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadsza odmiana
Literatura: Bitkin nie notuje, Adrianov 1844б

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 146

1)  620 zł
2)  600 zł