Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 560 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 21:45:20
131274
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, na awersie PR na końcu napisu
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowany
Literatura: Kop. 7506 (R), Shatalin GD25b-6

Cena końcowa: 560 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 264

1)  560 zł
2)  540 zł
3)  500 zł
4)  350 zł
5)  330 zł
6)  185 zł
7)  180 zł