Niemcy, denar (Pfennig), ok. 1250-1270

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 27-10-2016 21:29:00
131252
Opis: Niemcy - Bawaria - Ratyzbona - bp Albert I 1246-1260, denar (Pfennig), ok. 1250-1270, Aw: Uskrzydlony lew stojący w lewo z głową ludzką w mitrze; Rw: Uskrzydlone popiersie na wprost
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.95 g, patyna
Literatura: Emmerig 237

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 593

1)  60 zł