Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na zawieszce z łańcuszkiem - z okresu..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:36:20
130573
Opis: Polska, ryngraf z Matką Boską Częstochowską na zawieszce z łańcuszkiem - z okresu międzywojennego ?
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro złocone 13.85 g, 53 x 48 mm, punca srebra

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 471

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  80 zł