Polska, 1.000 złotych, 28.02.1919

Cena wylicytowana: 2 400 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 20:43:20
131069
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939 - emisje po reformie Grabskiego, 1.000 złotych, 28.02.1919, S.A. 2388446
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: banknot po subtelnej konserwacji , zgięty w pionie, bardzo dobrej prezencji.
Literatura: Miłczak 55.a

Cena końcowa: 2 400 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1387

1)  2 400 zł
2)  2 300 zł
3)  2 200 zł
4)  2 000 zł
5)  1 900 zł
6)  1 300 zł
7)  1 250 zł
8)  1 200 zł
9)  960 zł
10)  660 zł
11)  640 zł
12)  620 zł
13)  600 zł