Polska, owalny medal z zawieszką MONSTRA TE ESSE MARTEM (Pokaż się matce)

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:32:20
130562
Opis: Polska - XIX wiek, owalny medal z zawieszką MONSTRA TE ESSE MARTEM (Pokaż się matce), Aw: Matka boska na wzniesieniu i wokół napis MONSTRA TE ESSE MATREM, Rw: Monogram AM otoczony wieńcem, i napis SOLIDACJA DZIECI MARJI
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro ? 14.91 g, u dołu awersu punca (STS)

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 1274

1)  160 zł
2)  155 zł