Hiszpania, medal międzynarodowego konkursu Europejskiego Towarzystwa Naukowego, 1890

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:31:20
130701
Opis: Hiszpania - Alfons XIII 1886-1931, medal międzynarodowego konkursu Europejskiego Towarzystwa Naukowego, 1890, sygnowany Angelet; Aw: Głowa króla w wieku 4 lat w prawo otoczona wieńcem, pod nią podest z datą 1890 i napisem MADRID, wokoło napis ALFONSO XIII REY DE ESPANA, Rw: Wieniec dębowy i napis w otoku EXPOSICIÓN / CONCURSO INTERNACIONAL DE LA SOCIEDAD CIENTÍFICA EUROPEA
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 70 mm 137.05 g

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 352

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  170 zł
4)  130 zł