Francja, medal mennicy paryskiej z 1900 r. wybity na krążku 5 - cio frankówki

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:31:00
130569
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, medal mennicy paryskiej z 1900 r. wybity na krążku 5 - cio frankówki, na rewersie sygnowany A. Patey, Aw: Gmach mennicy i napis MONNAIE DE PARIS, u dołu data 1900, Rw: Odlewnicy w pracowni, u góry napis AERE ARGENTO AURO FLANDIO FERIUNDO
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 37 mm srebro 24.97 g, patyna, pięknie zachowany

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 381

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  90 zł