Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1765 СПБ ЯI

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:29:00
130882
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1765 СПБ ЯI, Petersburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 187

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 594

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  800 zł