Niemcy, talar, 1786/A

Niemcy, talar, 1786/A

Niemcy, talar, 1786/A

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 22:27:40
130875
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk II Wielki 1740-1786, talar, 1786/A, Berlin
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Olding 70, v. Schrötter 472

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 485

1)  780 zł
2)  760 zł