Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Polska, ort, 1621

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 21:42:20
130334
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ort, 1621, Bydgoszcz, końcówka napisu PRV M - wariant z literą V nabitą na litere S
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ładny, ciemna patyna
Literatura: Shatalin BD21-125

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 304

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł