Polska, 500 złotych, 15.07.1947

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 13-10-2016 20:38:40
98718
Opis: Polska - Polska powojenna 1944-1952, 500 złotych, 15.07.1947, seria J, numeracja 617236
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: kilkakrotnie złamane, uzupełniony mały ubytek w rogu, po konserwacji, ale ładna prezencja
Literatura: Lucow 1229 (R4), Miłczak 132a

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 70 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 182

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  105 zł
4)  95 zł
5)  80 zł
6)  70 zł