Rosja, rubel, 1912 ЭБ

Rosja, rubel, 1912 ЭБ

Rosja, rubel, 1912 ЭБ

Cena wylicytowana: 640 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:45:19
130394
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1912 ЭБ, Petersburg
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: plamista patyna, ale bardzo ładny
Literatura: Bitkin 66, Kazakov 416

Cena końcowa: 640 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 1194

1)  640 zł
2)  620 zł
3)  450 zł
4)  440 zł
5)  430 zł
6)  300 zł
7)  280 zł
8)  240 zł