Niemcy, 5 marek, 1888

Niemcy, 5 marek, 1888

Niemcy, 5 marek, 1888

Cena wylicytowana: 500 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:37:16
130685
Opis: Niemcy - Prusy- królestwo 1701-1918 - Fryderyk III 1888, 5 marek, 1888, Berlin
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękny egzemplarz z dużym połyskiem menniczym
Literatura: AKS 121, Jaeger 99

Cena końcowa: 500 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 1338

1)  500 zł
2)  490 zł
3)  430 zł
4)  420 zł
5)  390 zł
6)  380 zł
7)  340 zł
8)  300 zł
9)  250 zł
10)  220 zł