Niemcy, 5 marek, 1908 J

Niemcy, 5 marek, 1908 J

Niemcy, 5 marek, 1908 J

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:36:07
130682
Opis: Niemcy - Hamburg- miasto - system markowy, 5 marek, 1908 J, Hamburg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, łanie zachowane
Literatura: AKS 45, Jaeger 65

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 140

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  90 zł
7)  85 zł