Niemcy, 5 marek, 1908 J
Niemcy, 5 marek, 1908 J
Cena wylicytowana: 125 zł
130682
Opis: |
Niemcy - Hamburg- miasto - system markowy, 5 marek, 1908 J, Hamburg |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, łanie zachowane |
AKS 45, Jaeger 65 |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 85 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 140
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 110 zł
4) 105 zł
5) 100 zł
6) 90 zł
7) 85 zł
min |