Niderlandy hiszpańskie, patagon, 1628

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:26:55
201511
Opis: Niderlandy hiszpańskie - Filip IV 1621-1665 - Brabancja, patagon, 1628, Bruksela
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Dav. 4462, Delmonte 295

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 289

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  180 zł
5)  120 zł