Prusy Książęce 1525-1657, grosz, 1595

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:23:05
130375
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Fryderyk von Ansbach 1578-1603, grosz, 1595, Królewiec
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: Slg. Marienburg 1304, v.Schrötter 1295, Voss. 1454

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 156

1)  360 zł