Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 22:20:47
201630
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska od 1989 - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Zygmunt II August 1548 - 1572
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: Nordic Gold 27 mm, nakład: 200.000 szt, patyna
Literatura: Parchimowicz 732

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 260

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  360 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  280 zł
7)  250 zł