Polska, 5 złotych, 1932 "bez znaku mennicy"

Polska, 5 złotych, 1932

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:52:02
129998
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 5 złotych, 1932 "bez znaku mennicy", Londyn, głowa kobiety w czepcu
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, pięknie zachowane
Literatura: Parchimowicz 116b

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 141

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  100 zł
4)  90 zł
5)  65 zł
6)  55 zł
7)  48 zł
8)  44 zł