Polska, 3 grosze, 1816/B

Polska, 3 grosze, 1816/B

Polska, 3 grosze, 1816/B

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:43:13
130638
Opis: Polska - Zabór pruski - Wielkie Księstwo Poznańskie - Fryderyk Wilhelm III 1797-1840, 3 grosze, 1816/B, Wrocław
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: F.u.S. 1329, Iger WKP.16.2.b, Olding 158, Plage 60, Slg. Marienburg 4943, v.Schrötter 265

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 303

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  145 zł
4)  140 zł
5)  130 zł
6)  65 zł
7)  60 zł