Polska, 1/24 talara (grosz), 1754 L

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:42:04
129802
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, 1/24 talara (grosz), 1754 L, Lipsk
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładna
Literatura: Kahnt 588 var. a

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 181

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  160 zł
4)  100 zł
5)  90 zł