Polska, 1/24 talara (grosz), 1753 L

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:41:41
129800
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety polsko-saskie, 1/24 talara (grosz), 1753 L, Lipsk, duże cyfry daty, bez wieńca na rewersie
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowana
Literatura: Kahnt 585

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 101

1)  60 zł