Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Cena wylicytowana: 1 050 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:32:52
130635
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, denar, bez daty, Elbląg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, pięknie zachowany
Literatura: CNCE 81 (R2), Kop. 7070 (R2), Tyszkiewicz 1.50 mk

Cena końcowa: 1 050 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 269

1)  1 050 zł
2)  1 000 zł
3)  310 zł