Śląsk, brakteat miejski, XV w.

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:23:17
130583
Opis: Śląsk - Księstwo Świdnickie, brakteat miejski, XV w., Głowa dzika w prawo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: bardzo ładny
Literatura: Fbg 358, Kop. 8697 (R1), Frynas S.Fur.6.1

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 134

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  115 zł
4)  110 zł
5)  95 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł