Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.

Cena wylicytowana: 18 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:11:01
122250
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 16 mm, 1.10 g, gięty
Literatura: CNP typ II

Cena końcowa: 18 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 125

1)  18 zł
2)  16 zł