Niemcy, denar krzyżowy typu II, X/XI w.

Cena wylicytowana: 20 zł
Aukcja zakończyła się 06-10-2016 21:10:38
122236
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu II, X/XI w., Kapliczka z x wewnątrz / Krzyż kawalerski
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 1.48 g, gięty, pęknięty
Literatura: CNP typ II (402-427)

Cena końcowa: 20 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 128

1)  20 zł
2)  18 zł
3)  16 zł
4)  12 zł