Zabór rosyjski, Żeton pamiątkowy

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:41:29
129214
Opis: Zabór rosyjski, Żeton pamiątkowy, na ozdobnym kartuszu Syrenka Warszawska z literą R, na odwrocie rosyjska punca srebra "84" i wytwórcy C.A., oraz nieczytelny napis w języku rosyjskim i data 1907
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 42 x 25 mm

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 363

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  100 zł
4)  90 zł