Polska, 1.000 marek polskich, 4.04.1918

Cena wylicytowana: 450 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:16:23
128882
Opis: Polska - Banknoty niemieckich władz okupacyjnych 1915-1918 - Darlehnskasse Ost, Kowno, 1.000 marek polskich, 4.04.1918, seria A, numeracja 1113597
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ubytki papieru, złamany prawy górny róg, banknot po konserwacji
Literatura: Miłczak K8b

Cena końcowa: 450 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 853

1)  450 zł
2)  440 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  165 zł
6)  145 zł
7)  135 zł