II Rzeczpospolita 1918-1939, Żeton na 30 lecie Płockiego Towarzystwa Kolarzy 1899-1929

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:41:06
129213
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Żeton na 30 lecie Płockiego Towarzystwa Kolarzy 1899-1929, strona odwrotna gładka
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony i emaliowany 34 x 21 mm

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 241

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł