II Rzeczpospolita 1918-1939, miniatura Krzyża Harcerskiego

Cena wylicytowana: 44 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:39:57
129210
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, miniatura Krzyża Harcerskiego, nakrętka niesygnowana
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz 17 x 17 mm

Cena końcowa: 44 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 502

1)  44 zł
2)  42 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  30 zł