II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Harcerski

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:39:34
129209
Opis: II Rzeczpospolita 1918-1939, Krzyż Harcerski, rozprowadzany od przełomu 1935/1936 do wybuchu wojny, na stronie odwrotnej numer CXCVI 527, nakrętka sygnowana CKDK Warszawa
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal oksydowany 25 x 25 mm
Literatura: T. Sikorski Krzyż Harcerski s 92

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 2329

1)  110 zł
2)  105 zł
3)  85 zł
4)  75 zł
5)  40 zł
6)  32 zł