Polska, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Harcerski z okresu Walk o Niepodległość

Cena wylicytowana: 960 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:39:11
129208
Opis: Polska - XX wiek - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, Odznaka Pamiątkowa Krzyż Harcerski z okresu Walk o Niepodległość, wykonawca i sygnatura na nakrętce W. Gontarczyk, na stronie odwrotnej wygrawerowany napis W / 1909 - 1921 / 260, dodatkowo dokument z dnia 18 V 1939 wystawiony dla druha Gustawa Fercho o przyjęciu Go w poczet Grona harcerzy z czasów Walk o Niepodległość Koło w Płocku
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak złocony i emaliowany 36 x 36 mm
Literatura: T. Sikorski Harcerskie Odznaki Honorowe 1916-1989 ss 35-36

Cena końcowa: 960 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 2328

1)  960 zł
2)  940 zł
3)  860 zł
4)  500 zł
5)  440 zł
6)  340 zł
7)  250 zł
8)  240 zł