Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Rosja, rubel, 1842 СПБ АЧ

Cena wylicytowana: 260 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:33:03
128918
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1842 СПБ АЧ, Petersburg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 200

Cena końcowa: 260 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 245

1)  260 zł
2)  250 zł
3)  220 zł
4)  210 zł
5)  180 zł