Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Rosja, rubel, 1841 СПБ НГ

Cena wylicytowana: 350 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:32:17
128916
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1841 СПБ НГ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: rewers wybity nieco uszkodzonym stemplem
Literatura: Bitkin 192

Cena końcowa: 350 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 211

1)  350 zł
2)  340 zł
3)  310 zł
4)  240 zł