Rosja, rubel, 1764 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1764 СПБ ЯI

Rosja, rubel, 1764 СПБ ЯI

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:29:13
128909
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, rubel, 1764 СПБ ЯI, Petersburg
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 185

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 275

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  300 zł
4)  165 zł
5)  160 zł
6)  155 zł