Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 Н-Г

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 22:15:48
128892
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1835 Н-Г, Petersburg, odmiana z szeroką koroną, jedna jagódka po 4 kępce liści
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: moneta wyjęta z oprawy?, patyna
Literatura: Bitkin 1087, Plage 322

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 198

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  410 zł
4)  370 zł