Czechy, grosz praski z kontrmarką “dwa skrzyżowane klucze” (Ratyzbona)

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:56:15
129236
Opis: Czechy - Wacław II - król czeski i polski 1297-1305, grosz praski z kontrmarką “dwa skrzyżowane klucze” (Ratyzbona), Aw: Korona i napis w otoku, Rw: Lew czeski w lewo i napis wokoło
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadki
Literatura: Smolik 158

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 478

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  260 zł
5)  220 zł
6)  200 zł
7)  110 zł