Rzym Kolonialny, brąz (didrachma bilonowa), 31-32 ne

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:42:50
129086
Opis: Rzym Kolonialny - Syria - Antiochia - Tyberiusz 14-37 ne, brąz (didrachma bilonowa), 31-32 ne, Antiochia ad Orontem, Aw: Głowa cesarza w prawo, TI CAESAR AVG T R POT XXXIII; Rw: Wieniec laurowy z tarczą z napisem SC
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: 7.58 g, patyna
Literatura: RPC I 4273

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 158

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  60 zł
5)  50 zł