Grecja i posthellenistyczne, brąz, nieczytelna data

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:39:46
129066
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Syria - Antioch IX Eusebes Filopator (Kyzikenos) 114-95 pne, brąz, nieczytelna data, Antiochia, Aw: Głowa króla w prawo; Rw: Nike krocząca w lewo, trzymająca wieniec, ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΑΝΤΙΟΧΟΥ ΦΙΛΟΠΑΤΡΟΣ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 3.55 g, zielona patyna
Literatura: Sear 7170/7173

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 83

1)  48 zł