Grecja i posthellenistyczne, brąz, 115-105 pne

Cena wylicytowana: 115 zł
Aukcja zakończyła się 01-09-2016 21:38:37
129060
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Jonia - Smyrna - Simagoras, brąz, 115-105 pne, Aw: Głowa Tyche w prawo; Rw: Homer siedzący w lewo, trzymający zwinięty rulon, z lewej monogram KE oraz ΣΗΜΑΓΟΡΑΣ, z prawej ΣΜΥΡΝΑΙΩΝ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 7.88 g, zielona patyna
Literatura: Sear 4571, SNG Cop. 1150

Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 100

1)  115 zł
2)  110 zł
3)  65 zł